Międzynarodowa grupa firm produkcyjnych
PD Group

Międzynarodowa grupa firm produkcyjnych

P-D Refractories stanowi część P-D Group Germany, której założycielem był Jürgen Preiss-Daimler (obecnym właścicielem jest Stefan Preiss-Daimler). Międzynarodowa grupa firm działa w obszarze związanym z produkcją włókna szklanego i materiałów ogniotrwałych. Firma zarządza siecią zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w takich krajach jak Niemcy, Chiny, Wielka Brytania, Litwa, Czeczenia i Republika Czeska. Zakres działania P-D Group Germany to przede wszystkim produkcja materiałów ogniotrwałych (P-D Refractories), produkcja i przetwarzanie włókna szklanego (Grupa P-D FiberGlass) oraz strategie związane z ochroną środowiska (Usługi P-D). Asortyment grupy wspiera działalność prawie wszystkich typów produkcji przemysłowej, a jej produkty cieszą się doskonałą reputacją na całym świecie.

Skala

Europejska marka, światowa skala

3

wyspecjalizowane
rynki

24

współdziałające
firmy

1100

pracowników
na całym świecie

330 mln

euro
obrotu handlowego

Tradycja

Stawiając na jakość budujemy przyszłość

P-D Refractories CZ. a. s. to firma o wieloletniej tradycji, której początki sięgają 1892 roku, kiedy to uruchomiona została fabryka w mieście Velké Opatovice na terenie Republiki Czeskiej. Zmodernizowany i dynamicznie rozwijający się zakład stanowi obecnie część P-D Group Germany, która jest wiodącym producentem materiałów ogniotrwałych na świecie. Od 1992 roku zakład P-D Refractories CZ. a. s. w Velké Opatovice produkuje ceramiczne wkłady kominowe przeznaczone do odprowadzania spalin. Produkty te znajdują szerokie zastosowanie i są odpowiednie dla wszystkich rodzajów paliw. Rozwiązania marki P-D Refractories wyróżniają się wysoką dokładnością rozmiarów, prostym systemem montażu i praktycznie nieograniczoną trwałością.

Tradycja
„Jakość to dla nas wszystkie właściwości produktu, które odzwierciedlają realizację potrzeb teraźniejszych i przyszłych”.

„Jakość to dla nas wszystkie właściwości produktu, które odzwierciedlają realizację potrzeb teraźniejszych i przyszłych”.

Kontakt

CHANAKA GROUP
Dariusz Chanaka
Głogoczów 735
32-444 Głogoczów
NIP: 8132896629
REGON: 691772888
BDO: 000002544
Dariusz Chanaka+48 607 625 558
Tadeusz Chanaka+48 607 120 558
Paweł Kania+48 609 476 422
Pracujemy w dni robocze w godzinach 8.00-16.00

Wyślij nam wiadomość:

PD Group
PD Group
Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem ceramiki kominowej P-D Refractories CZ a. s. w ramach przedstawicielstwa na Polskę, Litwę, Łotwę, Estonię i Ukrainę.
© 2022 CHANAKA GROUP. Wszelkie prawa zastrzeżone