Wiarygodny dostawca, sprawdzony partner

Wiarygodny dostawca, sprawdzony partner

Od blisko dwóch dekad firma CHANAKA GROUP specjalizuje się w dystrybucji wysokiej jakości ceramiki kominowej, której producentem są zakłady P-D Refractories CZ a. s. będące częścią P-D Group. Firma zapewnia klientom kompleksową obsługę począwszy od przygotowania zamówienia, poprzez dostarczenie towaru w dowolne miejsce, aż po wsparcie posprzedażowe. Rzetelność i skuteczność działania sprawia, że CHANAKA GROUP jest sprawdzonym partnerem producentów systemów kominowych w wielu krajach Europy.

Wartości

Wartości

Kompetencja

Odpowiedzialność

Skuteczność

Ekologia

Kompetencja i odpowiedzialność to dla nas wartości nadrzędne

CHANAKA GROUP to przedsiębiorstwo rodzinne, które rozwija działalność w oparciu o sprawdzone wartości takie jak kompetencja, skuteczność, odpowiedzialność i ekologia. Podstawą działania firmy jest doskonała znajomość branży i operacyjna sprawność w realizacji zamówień. Ważnym elementem strategii działania firmy jest również troska o środowisko.

Historia

CHANAKA GROUP to blisko 20 lat rozwoju, gromadzenia wiedzy i zdobywania doświadczeń

Działamy na europejskim rynku od blisko 20 lat. Dostarczamy wysokiej jakości produkty z ceramiki kominowej. Umiejętnie łączymy handel i logistykę. Oto kamienie milowe naszego rozwoju.

2004

Początek

CHANAKA TRADE & LOGISTICS rozpoczyna działalność. Firmę prowadzi Dariusz Chanaka i zajmuje się handlem odpadami przemysłowymi, surowcami i półproduktami, które dostarcza zakładom produkującym ceramikę żaroodporną. Swoje zadania podejmuje z wysoką dbałością o środowisko.

2005

Rozwój działalności

CHANAKA TRADE & LOGISTICS rozwija sprzedaż odpadów przemysłowych poprzez nawiązanie współpracy z hutami nie tylko w Polsce, ale i w krajach Unii Europejskiej. Firma dąży do usprawnienia procesu sprzedaży i logistyki, wypracowując coraz efektywniejsze rozwiązania w łańcuchu dostaw.

2006

Konkurencyjność oferty

CHANAKA CHIMNEY SOLUTIONS rozpoczyna działalność. Właściciel, Tadeusz Chanaka, wchodzi na polski rynek jako wyłączny przedstawiciel czeskiego P-D Refractories CZ a.s., proponując Klientom produkty mocno konkurujące z wiodącymi europejskimi producentami pod względem jakości wykonania.

2010

Rodzinna współpraca

Powstaje GRUPA CHANAKA jako połączenie działalności ojca i syna. Firma dąży do pozycji lidera w zakresie produkcji i sprzedaży ceramiki kominowej w Polsce, zapewniając jednocześnie kompetentne i efektywne zaplecze logistyczne dla swoich klientów.

2012

Konsekwentne działania

GRUPA CHANAKA stale współpracuje z firmami przetwarzającymi odpady, co prowadzi do stabilizacji jej pozycji na rynku i wzrostu sprzedaży w Polsce oraz krajach Unii Europejskiej. Właściciele stawiają na innowacyjność i ekologię, opierając swoją ofertę na solidnej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu.

2015

Lider rynku

GRUPA CHANAKA umacnia swoją pozycję na rynku ceramiki kominowej w Polsce, utrzymując wysoką jakość oraz zrównoważone ceny. Doceniana i nagradzana za rzetelność i sprawność działania, zapewnia kompleksową obsługę swoim klientom.

2018

Nowa jakość produktów

CHANAKA GROUP zdobywa nowych klientów i partnerów dzięki stale podnoszonej jakości produktów z ceramiki kominowej. Na tle konkurencji produkty P-D Group Germany wyróżniają się precyzją wykonania, większą odpornością na szoki termiczne i zdecydowanie większą trwałością.

2021

Firma wygrywa jakością

CHANAKA GROUP zdobywa coraz większe udziały w polskim i zagranicznym rynku ceramiki kominowej. Kluczem do sukcesu jest konsekwentne doskonalenie produktu, które poparte jest prowadzeniem badań, modernizacją linii produkcyjnych i staranną kontrolą jakości.

„Jakość to dla nas wszystkie właściwości produktu, które odzwierciedlają realizację potrzeb teraźniejszych i przyszłych”.

„Jakość to dla nas wszystkie właściwości produktu, które odzwierciedlają realizację potrzeb teraźniejszych i przyszłych”.

Kontakt

CHANAKA GROUP
Dariusz Chanaka
Głogoczów 735
32-444 Głogoczów
NIP: 8132896629
REGON: 691772888
BDO: 000002544
Dariusz Chanaka+48 607 625 558
Tadeusz Chanaka+48 607 120 558
Paweł Kania+48 609 476 422
Pracujemy w dni robocze w godzinach 8.00-16.00

Wyślij nam wiadomość:

PD Group
PD Group
Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem ceramiki kominowej P-D Refractories CZ a. s. w ramach przedstawicielstwa na Polskę, Litwę, Łotwę, Estonię i Ukrainę.
© 2022 CHANAKA GROUP. Wszelkie prawa zastrzeżone